HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!
İKİZLER OSGB, 2015 yılında Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde hizmete başlamış olup, aynı yıl Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak yetkilendirilmiştir. İKİZLER OSGB, Kocaeli il sınırları içerisinde kurulmuş olmakla birlikte; İstanbul, Sakarya, Bursa ve Yalova illerinde de yetkinliği ve faaliyetleri bulunan bir ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİDİR. Kuruluşumuz, İşyerlerinde; İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürünün oluşturulması, geliştirilmesi ve sürdürülmesi için hizmet sunar. Türkiye' de yaşanan iş kazaları ve meslek hastalıklarına karşı toplumun bilgilendirilmesi için sosyal sorumluluk projelerinde de gönüllü olarak çalışmalarını sürdürmekte olan bir firmadır. Kuruluşumuz bünyesinde her biri kendi alanında deneyimli olan işyeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve diğer sağlık personeli çalışmakta olup, hizmet sunmuş olduğumuz kuruluşlarda profesyonel olarak görevlerini sürdürmektedirler. Hizmet alan firmaların iş sağlığı ve güvenliği mevzuatına tam uyumunun sağlanması için; çalışanlarımız ve yaptıkları çalışmaları, kuruluşumuz tarafından sürekli olarak gözlemlenerek, gerek duyulduğu hallerde iyileştirmeler yapılarak hizmet kalitemizin sürekliliği sağlanmaktadır.

1

Türkiye genelinde iş sağlığı ve güvenliği alanında lider, yenilikçi, seçkin, en çok tercih edilen ve önerilen kuruluş olmak.

Hizmet verdiğimiz kuruluşların ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak güncel mevzuatın gereklilikleri konusunda kuruluşlara danışmanlık ve çözüm ortaklığı yapmak, çağdaş yöntemler kullanarak Türkiye' de iş sağlığı ve güvenliği kültürünün gelişmesine katkı sağlamak.

İşimize olan tutkumuz, doğruluk bilincimiz, girişimci ve yenilikçi ruhumuz sayesinde vizyonumuzu daima korumaya özen göstermekteyiz. Bu değerler yaptığımız tüm işlerde bize rehberlik ederek kuruluşumuzun temel taşlarını oluşturmaktadır.

100+

SÜREKLİ HİZMET VERDİĞİMİZ ŞİRKET

17.000+

KİŞİNİN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BİZE EMANET

14+

AYRI İŞ KOLUNDA HİZMET VERİYORUZ

870+

İŞ YERİNDE RİSK DEĞERLENDİRMESİ YAPTIK

400+

ACİL EYLEM PLANI HAZIRLADIK
TOP